Розпорядження

 

Про орієнтовний план проведення Овруцькою районною державною адміністрацією консультацій з громадськістю у 2018 році

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

від __25.11.2014__ № ___220_

             м. Овруч

 

Про оприлюднення у мережі

Інтернет інформації про діяльність

районної  державної адміністрації,

її структурних підрозділів та

органів виконавчої влади на місцях

 

Відповідно до вимог постанов Кабінету Міністрів України від 4 січня 2002 року № 3 «Про Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади», від 29 серпня 2002 року № 1302 «Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості у діяльності органів виконавчої влади», розпорядження голови обласної державної адміністрації        № 318 від 04.11.2014 «Про оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність обласної державної адміністрації, її структурних підрозділів та органів виконавчої влади на місцях»  та з метою вдосконалення функціонування офіційного веб-сайту райдержадміністрації у мережі Інтернет:

1. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації вживати заходи щодо інформаційного наповнення розділів веб-сайту райдержадміністрації, веб-сторінок структурних підрозділів райдержадміністрації  в мережі Інтернет.

2.Структурним підрозділам райдержадміністрації визначити відповідальну особу, яка забезпечуватиме інформаційне оновлення власного  розділу офіційного веб-сайту райдержадміністрації, закріпленого за відповідним структурним підрозділом.

Контактні дані відповідальної особи повідомити завідувачу сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації до 5 грудня 2014 року.

3. Визначити відповідальними за інформаційне наповнення таких рубрик і розділів офіційного веб-сайту райдержадміністрації в мережі Інтернет:

1) «Вакансії», «Загальна інформація про район» – організаційний відділ апарату райдержадміністрації;

2) «Інвестиційні пропозиції району», «Регуляторна політика»  – відділ економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації;

3) «Адміністративні послуги» – центр надання адміністративних послуг райдержадміністрації;

4) «Структура РДА: відділи та сектори» (власні сторінки) – керівники структурних підрозділів;

5)  «Звернення громадян», «Доступ до публічної інформації», «Нормативні документи», «Графік прийому громадян», «Графік виїзних прийомів», «Графік прямих телефонних ефірів» – загальний відділ апарату райдержадміністрації;

6) «Запобігання проявам корупції» – юридичний сектор апарату райдержадміністрації;

7) «Визначні місця», «Пам’ятки архітектури», «Цікавинки історії», «Фотогалерея» –  відділ культури і туризму райдержадміністрації;

8)  «Політичні партії», «Громадські заходи», «Громадська рада», «ЗМІ», «Керівництво» –  сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

4. Структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити своєчасне подання (в електронному вигляді та на паперових носіях) сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації:

1) матеріалів про проведені та заплановані на наступний період актуальні для району події та заходи, в яких передбачено участь голови райдержадміністрації, першого заступника голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації – керівника апарату, – для якісної підготовки інформації у розділ «Анонси подій»;

 2) відповідної інформації для наповнення рубрики «Новини».

5. Відповідальність за інформаційний супровід розділів «Новини», «Анонси подій» офіційного веб-сайту райдержадміністрації покласти на сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

6. Структурним підрозділам райдержадміністрації, відповідальним за наповнення рубрик і розділів офіційного веб-сайту в мережі Інтернет, забезпечити своєчасне поновлення інформації у відповідних розділах та   щомісяця до 01 числа наступного періоду надавати сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації інформацію про хід виконання розпорядження.

7. Сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрації здійснювати моніторинг та проводити аналіз інформаційного наповнення офіційного веб-сайту райдержадміністрації, щомісяця до 05 числа наступного періоду інформувати голову райдержадміністрації та департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації про результати моніторингу.

8. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступників голови районної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Т.в.о. голови адміністрації                                                О.М. Ващенко