Профспілкові новини

29.03.2017

До  галузевих профспілок бюджетної сфери  надходять численні  звернення наших спілчан, які працюють в державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях, що повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів, стосовно ініціювання перегляду Кабінетом Міністрів України сум витрат на відрядження в межах України.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України  від 02.02.2011 № 98  гранична сума  добових на відрядження в межах України складає 30 гривень, а гранична сума витрат на найм житлового приміщення за добу – не більше ніж 250 гривень.

 При цьому, як визначено в постанові, витрати на харчування, вартість якого включена до рахунків на оплату вартості проживання у готелях (мотелях), інших житлових приміщеннях або до проїзних документів, оплачуються відрядженим працівникам за рахунок зменшення добових.

В умовах існуючих цін на проживання, харчування, послуги встановлений розмір добових і граничної суми витрат на найм житлового приміщення не забезпечують найменших потреб особи, яка перебуває у відрядженні.

Враховуючи зазначене, Профспілки працівників державних установ і культури звернулися до Прем’єр-міністра України з проханням дати доручення заінтересованим центральним органам виконавчої влади щодо внесення відповідних змін до постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 98 в частині перегляду розміру добових витрат на відрядження і граничних сум витрат на найм житлового приміщення.

 

 

 

Передноворічний настрій