----------------------------------------------------------------------------------------------

Відділ персоніфікованого обліку пільг та компенсацій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

Формування Книги Пам'яті учасників ліквідації аварії на

Чорнобильській АЕС Житомирської області

27.04.2015 року головою облдержадміністрації видано розпорядження №129 “Про створення робочої групи для збору матеріалів про жителів Житомирської області, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС”.

Для формування списків управління праці та соціального захисту населення Овруцької райдержадміністрації просить надати анкети з переліком питань, які необхідно заповнити учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які проживають на території району. По можливості, просимо заповнити анкети і на учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, які померли.

Заповнені анкети необхідно надіслати до 05.07.2015 року в управління праці у відділ персоніфікованого обліку пільг та компенсацій громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи    (м. Овруч, вул. Леніна, 17, каб. 7, тел.: 4-26-15).

Скачати АНКЕТУ

 

Зміни в законодавстві щодо нарахування допомог та компенсацій, передбачених Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

 

Протягом 1991-1995 років в нашому районі проводилася робота по видачі посвідчень потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи 3 та 4 категорії. За рішенням Обласного координаційного комітету з питань ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи такі посвідчення видавалися, підписувалися і завірялися печаткою райдержадміністрації.

Але відповідно до постанов Кабінету Міністрів Української РСР від 18.06.91 №44 та від 20.01.97 №51 “Про затвердження Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” посвідчення осіб, які є потерпілими внаслідок Чорнобильської катастрофи 3 та 4 категорії, видаються, підписуються та завіряються печаткою облдержадміністрації.

Тому такі посвідчення підлягають обміну.

Для видачі дубліката посвідчення громадяни подають до управління праці та соціального захисту населення Овруцької РДА (каб. №7) такі документи:

     - копію паспорта (сторінки 1, 2 та прописка),

     - 1 фотокартку,

     - “старе” посвідчення

     - довідку з місця проживання про термін проживання на території радіоактивного забруднення з 26.04.1986 року по даний час.


Пільги щодо вступу до державних вищих навчальних закладів освіти, які надаються потерпілим внаслідок Чорнобильської катастрофи