ЛИСТОПАД

2014 РОКУ

 

 

 

9 листопада - День української писемності та мови

У День української писемності та мови відзначають найкращих популяризаторів українського слова і заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою.

9 листопада у Центральній районній бібліотеці для дорослих до Дня української писемності та мови оформлено 2 книжкові виставки:

- на абонементі ЦРБ

- в читальному залі ЦРБ

6 листопада працівники районної бібліотеки для дітей завітали у ЗОШ №1 8-А кл. на годину спілкування «Барвистість одвічна народної мови – це щось невимовне, прекрасне, казкове», під час якої бібліотекар Базильчук Т.В провела огляд літератури «Перлини українського слова» присвячений Дню української писемності та мови.

6 листопада 2014 року до дитячої бібліотеки завітали учні 1-Б класу Овруцької гімназії. Бібліотекар Федоренко В.В. провела екскурсію «Мандрівка книжковою країною», де познайомила дітей з бібліотекою. Діти ознайомились з розстановкою  книг, правилами бібліотеки та цікавими книжечками. В кінці екскурсії діти подивились казку «Івасик - Телесик», а потім була проведена вікторина. Також провели екскурсію «Мандрівки книжковою країною» і учням 1-В кл. Овруцької гімназії 7 листопада 2014 року.

5 листопада з нагоди 95-ти річного ювілею Віктора Олександровича Міняйла на абонементі Овруцької ЦРБ ім. А.С.Малишка було презентовано книжкову виставку "Усміхнений митець".

Віктор Олександрович Міняйло – лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка 1996 року за роман «Вічний Іван», лауреат республіканської премії ім. А.Головка (1984р.) та Білоцерківської міської літературно-мистецької премії ім. І.С.Нечуя-Левицького (1997р.). Кавалер ордена Князя Ярослава Мудрого IV ступеня (2010). Член Національної спілки письменників України з 1961 року. Народився письменник 5 листопада 1919 р. в с. Строків Попільнянського району на Житомирщині.

04.11.2014 р.в районній бібліотеці для дітей оформлена виставка – ілюстрація «Природи чудеса, натхнення і краса»

3 листопада, в рамках заходу «Україна нас об’єднала», зустрілись представники різних національностей, що проживають на території нашого району. Спілкування друзів вже стали традиційними в АРТвітальні Овруцької бібліотеки для дорослих ім. А.С.Малишка. Минулого року, 5 листопада, такі зустрічі вирішили зробити щорічними. Це чудово коли люди різних національностей, різних культур знаходять спільну мову між собою, але при цьому не забувають свою культурну спадщину.